Závod v dešti

Chladno a deštivo, i takový orientační běh někdy bývá. O tom se mohli přesvědčit účastníci 3. závodu Dětské ligy Táborska, který proběhl v sobotu 22. dubna 2017.

Závod se běžel v lese nedaleko od rozhledny Hýlačka v Táboře – Větrovech. U rozhledny Hýlačka byl umístěn start i cíl závodu, kterého se tentokrát zúčastnilo 20 dětí, žáků a 6 dospělých. Závod probíhal společně s přeborem štafet Jihočeské oblasti.

I přes nepřízeň počasí se všechny děti z lesa vrátily a tak mohly být odměněny diplomem a drobnými cenami. Doufejme, že při dalším závodě bude počasí příznivější a přiláká tak více závodníků.

Všem zúčastněným děkujeme za pěkné sportovní výkony a těšíme se na dalších závodech.

Čtvrtý závod Dětské ligy proběhne v sobotu 24. června. Místo shromaždiště závodu bude na fotbalovém hřišti v Táboře – Měšicích.

Pro zájemce pořádá SK Kotnov Tábor závod v rámci světového dne orientačního běhu. Závod proběhne dne 24. května a shromaždiště závodu bude taktéž na fotbalovém hřišti v Táboře – Měšicích. Pro nejmenší závodníky bude i v rámci světového dne OB připraveny drobné ceny a diplom. Startovné se na závodě nevybírá. Přijďte s námi aktivně oslavit světový den orientačního běhu. Bližší informace naleznete zde.

Pro ty, kteří se chtějí orientačnímu běhu věnovat častěji nabízí SK Kotnov Tábor pravidelné bezplatné tréninky. Bližší informace naleznete na webových stránkách oddílu www.obkta.cz.

Pro úplnost výsledky sobotního závodu naleznete zde

Fotografie můžete nalézt zde a zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *