Výsledky 2018

Celkové výsledky Dětské ligy Táborska v roce 2018

Do celkových výsledků byly započítány body ze 4 nejlepších závodů závodníka v dané kategorii v roce 2018 (mimo Závěrky – prvních 8 závodů).
Někteří závodníci v průběhu roku běželi více kategorií. V tomto případě se body pro každou kategorii počítaly zvlášť.
Závodníkům nad 18 let se počítají body pouze v kategorii C. V jiných kategoriích se jim počítalo pouze 10 bodů za účast v závodě (do průměrného času se čas nepočítá).
Vlastní výpočet
Výpočet bodů za závod je nastaven tak, aby odrážel v co největší míře schopnosti závodníka ve srovnání s ostatními závodníky.
Body za závod se počítají s průměrného času v kategorii. Průměrný čas se u kategorie B a C počítá z časů závodníků bez chyb. U kategorie A – L z časů po započítání penalizace za chybně ražené kontroly. U kategorie A – HDR pak z dosažených časů.
Bodový zisk závodníka se vypočítá tak, že průměrný čas kategorie se vydělí dosaženým časem závodníka. Výsledek se pak vynásobí 100.
Závodníci, kteří v kategoriích B, C chybovali a závodníci kteří by výpočtem získali méně než 10 bodů, obdrželi 10 bodů.

A- HDR

Holzäpfel Jan 623
Roh Jan 548
Krätzer Vojtěch 477
Novotná Barbora 427
Musilová Anna 413
Bílková Emma 411
Fučík Tomáš 394
Bláža Matouš 390
Fučík Matěj 386
Doleželová Jolana 347
Návara Tomáš 338
Wierer Antonín 335
Krejčí Josef 276
Vaníček Robin 268
Vaníček Štěpán 257
Sejková Apolena 233
Pospíchal Jakub 226
Návara Adam 223
Bílek František 207
Křížová Elen 206
Demangeon Nora 192
Šnejdar David 183
Šnejdar Martin 183
Matošková Marika 177
Matošková Nina 177
Hladíková Karin 170
Hladík David 168
Zeman Ondřej 164
Falta Jakub Kristián 161
Cibulková Martina 156
Cibulková Zuzana 156
Barnášová Natálie 149
Bednář Jiří 146
Krejčí Berta 145
Červová Jana 143
Kotek Matĕj 141
Rybníčková Patricie 141
Doleželová Leona 138
Pĕknica Jonáš 138
Bibrová Veronika 132
Břenda Vojtíšek 132
Rohová Marie 130
Bočánek Jindřich 129
Hynková Kristýna 127
Straka Matyáš 127
Straková Anicka 127
Václavík Robin 127
Linhartová Lucie 123
Demangeon Viktor 122
Krejčová Magdalena 120
Vaníčková Nikola 116
Hlubůček Matĕj 114
Rychtárik Jáchym 114
Martinová Iveta 111
Martinová Markéta 111
Kaška Jakub 110
Šístek Radim 109
Šístek Rostislav 109
Koblasa Matyáš 106
Němcová Tereza 106
Němec Jakub 106
Németh Oskar 106
Pobudová Marie 105
Šotová Ivana 103
Beňová Sofie 102
Zieglerová Zoe 100
Jakubal Ondřej 99
Rysková Aneta 98
Kolář Ondřej 96
Kolářová Zuzana 96
Šťastný Filip 95
Pospíchalová Šárka 94
Rychtáriková Sofie 93
Šístek Jakub 93
Ježková Antonie 92
Kepka František 92
Branšovská Justína 91
Mairych Gabriel 91
Mairychová Valerie 91
Anichobr Matyáš 89
Németh Xsaver 89
Lubasová Nela 88
Píšová Gréta 87
Bambas Václav 86
Tichá Anička 86
Adámková Sára 80
Křížová Alena 80
Loupal Ondřej 80
Klimenko Nikola 79
Vlachová Amálka 79
Drsová Klára 78
Vlach Bruno 78
Bednářová Justína 77
Loupal Vojtěch 76
Míchal Jáchym 75
Tručková Anežka 75
Tručková Kateřina 75
Václavík Valerie 75
Martinka Filip 72
Martinka Samuel 72
Jakeš Albert 69
Vinš David 67
Optika Jonáš Roderick 65
Sobotka Filip 65
Sobotka Jakub 65
Ženíšek František 65
Ženíšek Jindřich 65
Štěpánová Nela 64
Humplíková Magdalena 59
Márová Tamara 45

A – L

Bílek František 456
Wierer Jan 431
Vaníčková Nikola 332
Láznička Adam 304
Krätzer Matěj 283
Wierer Antonín 275
Lázničková Eliška 245
Rybníček Jakub 242
Doleželová Jolana 237
Vaníček Štěpán 235
Bočánková Kateřina 203
Šístková Anežka 187
Míchal Jakub 159
Zeman Jakub 158
Pobuda Jan 152
Nohejl Tomáš 151
Hlubůček Ondřej 137
Lubasová Aneta 137
Rychtárik Tadeáš 137
Vylít Filip 129
Čápová Eliška 126
Bulvasová Apolena 125
Doleželová Vendula 124
Bulvasová Beata 122
Svojtková Běta 120
Szabonová Kateřina 120
Novotná Barbora 118
Kříž Matěj 115
Hlávková Kateřina 113
Chyba Adam 113
Nerudová Alena 112
Nerudová Zuzana 112
Schillingová Julie 107
Bočánek Jindřich 104
Nohejlová Tereza 99
Šotová Justýna 98
Jakubal Marek 97
Bočánek Antonín 96
Hynek Matyæš 92
Bílková Emma 91
Turek Matyáš 90
Fojta Matěj 88
Barnášová Natálie 86
Neubauerová Petra 83
Návara Adam 81
Krätzer Vojtěch 79
Hlaváčková Klára 74
Bartáček Adam 71
Mazurkiewicz Šimon 69
Mazurkiewiczová Barbora 68
Svojtka Václav 66
Jakeš Maxim 64
Berka Michal 49
Kaškova Veronika 10

B

Plachá Nora 518
Krätzer Jakub 330
Belada Jan 323
Kříž Matěj 296
Plachá Zita 285
Doleželová Vendula 254
Krätzer Matěj 206
Novák Ondřej 191
Novák Jakub 109
Bočánek Antonín 105
Jedlička David 104
Jedlička Filip 103
Nerudová Adéla 98
Vaníčková Nikola 88
Vágner Petr 70
Linhartová Tereza 10
Novák Lukaš 10
Novák Tomáš 10
Plachý Martin 10
Schillingová Adéla 10
Schillingová Edita 10
Šístková Hana 10
Šístek Jakub 10

C

Wierer Martin 778
Vaníček Ondřej 550
Kříž Dušan 462
Plachá Zita 458
Křížová Lenka 396
Krätzer Jakub 395
Bílková Klára 320
Vitovcová Radana 295
Pilečková Naděžda 257
Belada Bohumil 229
Plachý Martin 227
Lázničková Blanka 211
Klimenko Igor 187
Čápová Eliška 181
Pilař Marek 136
Lubas Miroslav 125
Adámková Blanka 124
Láznička David 123
Belada Tomáš 117
Polanský Adam 113
Fojta Ondřej 107
Fojta Ladislav 106
Píšová Lucie 105
Šístek Jakub 103
Pilařová Kateřina 102
Bílek František 101
Petrová Martina 83
Vorlíčková Lenka 83
Racek Vojtěch 81
Bočánková Jaroslava 77
Zemanová Alena 65
Cílková Bára 64
Malá Tina 64
Poláková Jolana 63
Červ Daniel 62