Celoroční soutěž – výsledky po 7 závodech

Počítají se čtyři nejlepší závody v ročníku. Bližší informace zde. Pokud závodník splňuje věk, je zařazen do příslušné kategorie, kde se soutěží o hodnotné ceny. Kategorie je uvedena ve čtvrtém sloupci. Bližší informace zde.

A-HDR – bez kategorií

1.Holzäpfel Jan640
2.Vaníček Štěpán505
3.Míka Tomáš 467
4.Vaníček Robin456
5.Doleželová Leona423
5.Doleželová Vendula423
7.Rakovec Pavel 410
8.Fučík Matěj 382
9.Bourková Markéta 267
10.Bílková Emma 234
11.Novotná Laura 213
12.Sejková Apolenka 213
13.Sejk Jan 212
14.Šístek Rostislav 181
15.Komárková Ondřejka 146
16.Roh Jan124
17.Humplíková Magdalena 116
18.Jakeš Albert 114
18.Jakeš Maxim 114
18.Stabrava Daniel 114
18.Škrdle Adam 114
22.Smutný Martin113
23.Novotný Miroslav 109
24.Pospíchal Jakub108
24.Pospíchalová Šárka108
26.Štětka Jiří 104
27.Rakovcová Zuzana 97
27.Zeman Sebastian 97
29.Jordáková Julie 93
29.Plachá Vendula 93
31.Komárek Štěpán 92
31.Škrdlová Eva 92
33.Rejlková Alžběta 91
34.Pösinger Šimon 90
35.Zeman Annabel85
36.Kalčík Martin84
36.Míchal Jáchym 84
36.Vyčichlo Ondřej84
36.Vyčichlová Ema84
40.Běhal Matěj 78
40.Běhalová Matylda 78
42.Stabrava Andrej 73
43.Andrýs Daniel 72
44.Andrýs Ota 68
45.Ťoupovi10

A-L – dívky a chlapci do ročníku 2010 (H10, D10)

1.Krätzer Vojtěch557H10
2.Vaníčková Nikola451D10
3.Rakovcová Zuzana 429D10
4.Čápová Tereza 367
5.Holzäpfel Jan353H10
6.Fučík Tomáš 324H10
7.Hrušková Vanessa 307D10
8.Bílková Emma 197D10
9.Nouza Vítek 176H10
10.Marxbauer Matěj 163H10
10.Marxbauer Ondra 163
12.Mikulík Petr153H10
13.Květoň Tomáš126H10
14.Hejzlarová Aiša 124D10
15.Volek Lukáš121H10
16.Hejzlar Arjuna 119H10
16.Šístek Radim 119H10
18.Komárková Ondřejka 116D10
18.Svitáková Ludmila116D10
20.Sedláček David110H10
21.Líkař Jakub109H10
22.Havlíček Petr106
23.Pražák Matěj103H10
24.Matyáš Malaťak101H10
25.Štětková Magdalena 101
26.Hulec František100H10
27.Míka Matouš97H10
28.Sachr Vojtěch88H10
28.Šafrata Adam88H10
30.Čech Tobiáš86H10
30.Kabíček Matěj86
32.Havlíček David85H10
33.Kopřiva Tomáš 80
34.Pösingerová Gabriela 79
35.Pecka Štěpán70H10
36.Hulec Karel66H10
37.Němečková Elen Chaima53D10

B – dívky a chlapci do ročníku 2008 (H12, D12)

1.Lubasová Nela 649D12
2.Čápová Denisa504D12
3.Doleželová Jolana503D12
4.Komárková Radka 460D12
4.Wierer Antonín460H12
6.Bílek František 453H12
7.Kopenec Šimon 277H12
8.Míka Ondřej 266H12
9.Minařík František 254H12
10.Pobudová Marie243D12
11.Čápová Tereza 219
12.Nouza Vítek 204H12
13.Gorský Martin 197H12
14.Míchal Jakub 145H12
15.Čápová Šárka137D12
16.Neugebauer Tomáš 122H12
17.Pilečková Naděžda 120
18.Vaníčková Nikola113D12
18.Šístek Rostislav 113H12
20.Jech Dalibor 111H12
21.Petrová Bára 96D12
22.Dařenová Klára 90
23.Straková Anna 73D12
24.Karas Jan62H12
24.Karasová Anna62H12
24.Karasová Karolína62H12
27.Veličková Klára 46D12
27.Velíčková Tereza 46D12
29.Hořčičková Natálie 10
29.Pösingerová Kateřina 10
29.Svitáková Eva10

C – dívky a chlapci do ročníku 2006 (H14, D14)

1.Plachá Nora522D14
2.Wierer Jan459H14
3.Vaníčková Alena 439
4.Krätzer Matěj 408H14
5.Pobuda Michal 401
6.Bílková Klára 363
7.Lubasová Aneta 362D14
8.Hruška Tadeáš360H14
9.Blažek Vojtěch 315H14
10.Smékal Jan 279
11.Šístková Hana 248
12.Komárková Zbyňka 239D14
13.Krätzer Jakub 231
13.Potužníková Adéla 231D14
15.Plachý Martin211
16.Rakovec Michal208
17.Míchalová Zuzana 186
18.Plachá Radka 182
19.Kozák Matěj 172
20.Kamenická Tereza Ester 170D14
20.Lubas Miroslav 170
22.Minařík Josef 160H14
22.Parkan Tomáš160H14
24.Nouzová Alena 154
25.Strnad Jakub153H14
26.Lhotská Radoslava148
27.Dařenová Zuzana146D14
28.Parkanová Veronika134
29.Bestová Magdalena131D14
30.Míchal Jakub 119H14
31.Benešová Michaela 116D14
32.Hejzlarová Vladimíra 114
33.Gregorová Lenka 107
34.Rachůnková Markéta 106
35.Bestová Pavla 104
35.Kopřivová Alena 104
37.Rachůnek Stanislav 99
38.Bestová Barbora 98
39.Karas Lukáš90H14
40.Zelený Vladimír83
41.Petrová Eva 80D14
42.Šístek Jakub79
43.Šístek Radim 75H14
44.Gorský Martin 74H14
44.Neugebauer Tomáš 74
46.Smutná Markéta49D14
47.Dařenová Klára 10
47.Kamenický Tobiáš 10
47.Šístková Anežka 10D14

D – dívky a chlapci do ročníku 2004 (H16, D16)

1.Wierer Martin524
2.Plachá Zita502D16
3.Čápová Eliška489D16
4.Tichý Martin 457
5.Pobuda Vojtěch 427
6.Vaníček Ondřej405
7.Lubas Miroslav 394
8.Nouza Michal 303H16
9.Beneš Jan 267
10.Blažek Zdeněk 232
11.Tichá Jana 230
12.Nouza Petr 226
13.Komárek Arnošt 210
14.Veselá Eva 198
15.Benešová Iva 189
15.Míková Lenka 189
17.Kopecký Zdeněk 185
18.Kamenický Matěj 184
19.Kamenický Jeroným 182
19.Kozák Martin 182
19.Potužník Martin 182
22.Potužníková Eva 177
23.Potužník Viktor 167H16
24.Kamenická Karolína 155
25.Plachý Martin153
26.Tichý Tomáš 144
27.Šafařík Ivo 143
28.Šindelka Antonín139
29.Doležel Tomáš128
30.Šrámková Michaela 127
31.Dostál Tomáš119
32.Krätzer Jakub 116H16
33.Blažek Petr 112
33.Bozděchová Lenka112
33.John Vladimír112
33.Kamenická Lenka 112
37.Rachůnek Stanislav 111
38.Hejzlar Josef 109
38.Kamenický Radan109
40.Blažková Veronika 107D16
40.Parkan Jiří107
42.Hulcová Pavla103
43.Jaroš Vladimír101
44.Blažek Cyril 96H16
45.Hulec Jakub95
45.Šafaříková Lucie 95
47.Smutný Jan94
48.Hošek Ladislav92
49.Benešová Michaela 90D16
50.Kopencová Anna 89D16
51.Počtová Klára 88D16
52.Štrossová Jiřina85
53.Zelená Markéta84
54.Vítovcová Radana 81
55.Kozák Ondřej 80
56.Balga Filip 73H16
56.Balga Jiří73
58.Blažková Markéta 72
59.Šístek Jakub71
60.Šafařík Bedřich 68
61.Zeman Klára67
62.Krätzer Matěj 64H16
62.Hruška Tadeáš64H16
62.Krätzer Petr 64H16
65.Bronislav Škoda51
66.Dohnal Petr 10