Na státní svátek do Měšic

Další závod Dětské ligy přichází pouze 14 dní po závodě na Kozím hrádku. Sedmý závod nás zavede do Tábora,  konkrétně do městské části Měšice. Shromaždiště bude v prostoru místního fotbalového hřiště. Vlastní závod pak proběhne v přilehlém lese na mapě Zástavy.

V lese na účastníky čekají tradiční tři tratě, jak jednoduchá po faborkách, tak ty složitější. Zaběhat si tak můžou veteráni, dospělí, dorostenci, žáci a samozřejmě děti, včetně těch nejmenších. Děti, které by se do lesa samotné bály, mohou běžet fáborkovanou trať v doprovodu rodičů.
Ani ti, kteří nevědí co vlastně orieňťák znamená, se nemusí bát. Vše potřebné bude vysvětleno.
V prostoru hřiště a jeho bezprostředního okolí budou rozmístěny kontroly s jednoduchou tratí na speciální mapě. Všem účastníkům tohoto mini závodu bude změřen čas a obdrží sladkou odměnu.
 Tratě v lese budou podobné jako na různých propagačních akcích pořádaných našim oddílem. Přesto věříme, že většina závodníků zvolí klasický závod a to nejen kvůli diplomu a balíčku odměn. Mini závod se tak stane pouze po zavodním zpestřením.
A kdyby byly dobré povětrnostní podmínky, nezapomeňte draka. Na hřišti to většinou pěkně fouká.
Pro zpestření závodu bude na všech tratích jeden společný postup, na kterém se mohou všichni účastníci porovnat napříč kategoriemi.
Další informace na stránkách závodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *