Pěkné počasí i účast na Kozině

Pěkné počasí a účast, tak by se dal charakterizovat sobotní závod Dětské ligy orientačního běhu. Závod proběhl na mapě Březina nedaleko Kozího hrádku. Start i cíl závodu byl situován na hrázi rybníka „Jezero“. Zázemí pro prezentaci a závodníky poskytlo občerstvení u Kozího hrádku.

Na trať se postupně vydávali jak nejmenší děti v doprovodu rodičů na fáborkované trati, tak dospělí, pro které byla připravena trať o poznání složitější. Pro některé účastníky to byl vůbec první orientační závod, pro jiné pravidelné zaběhání v rámci Dětské ligy. Jednalo se totiž již o 6. závod letošního ročníku.

Po závodě pak na každého účastníka do 15 let čekalo balíček cen i diplom. Starší závodníci obdrželi energetický drink, k doplnění energie ztracené.

Po závodě pak většina využila pěkného zázemí dětského hřiště a louky v blízkosti prezentace k další pohybové aktivitě a tak mohli být všichni spokojení s prožitím sportovního dne v přírodě.

Závod jsme uspořádali ve spolupráci s Městským střediskem kultury a sportu Sezimovo Ústí. Na další závod Dětské ligy se pak můžete těšit již v neděli 28. října od 14. hod., tentokrát na fotbalovém hřišti v Táboře – Měšicích.

I když vítězem se stal každý z 56 účastníků závodu, pro pořádek výsledky naleznete zde.

Fotografie jsou pak zde.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *