Závěrka

V případě omezení příslušnými úřady proběhne závod pouze omezeně, tak aby byla splněna příslušná opatření. V takovém případě by se startovalo ve startovních oknech (cca od 9:00 do 12:00 hod., podobně jako v předchozích závodech), tak aby se zabránilo potkávání účastníků. Přihlásit se bude možno pouze mailem, přihlašovacím formulářem (přihláška) nebo v ORIS. Výjimečně na mobil 777 603 927. Je nutno uvést na sebe mail a případně telefon, pro zaslání dalších informací (místo a čas startu atd). Podrobnější informace budou zaslány v týdnu před závodem dle aktuální situace. Počet startovních oken bude omezen. V rámci závodu budou předány ceny za DL ročníku 2020.

Kdy: 26. prosince 2020 – sobota
Start: volný – dle příchodu v čase od 9:00 do 10,30 hod (v případě omezení bude strat probíhat na základě pevných startovních časů, aby se závodníci nepotkávali).
Kde: Hlinice u Tábora
Mapa: Bradačka 1: 5 000 (11/2020), vytištěna na běžním papíru.
Přihlášky: e-mail: ob@obkta.cz, ORIS nebo přihlašovací formulář na těchto stránkách. Uvést mail pro případné změny a zaslání informací. OB běžci (registrovaní) přihlášky přes ORIS. Přihlásit se je možno i na místě. Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk, nejpozději však den před závodem do 15 hodin. V případě omezení účasti vlivem vládních nařízení nemohou nepřihlášení účastníci startovat.
Pořádá: OK Střelka

Tratě* – předběžné parametry

A – jednoduché hledání kontrol ve volném pořadí v okolí startu pro nejmenší děti.
B – jednoduchá trať pro děti samostatně (cca od 10 let), případně s doprovodem a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka cca 2 km.
C – těžká trať pro zkušené a starší závodníky, postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie. Pří závodě bude rozhodovat především přesné čtení mapy. Délka cca 3- 4 km.

Závod je vhodný pro děti a všechny ty, kteří se chtějí seznámit s orientačním během.
Závod je možno pojmout i jako zajímavou procházku v lese (rodiče s dětmi).
Pěkně si zaběhají i zkušení OB běžci.

Startovné: nevybírá se – dobrovolné – jde o závěrečný nesoutěžní závod.
Ražení: elektronické (SI), půjčení čipu je bezplatné
Vzdálenosti: parkoviště – start i cíl cca. 500 m
Účastníci do 16 let obdrží drobné ceny – to co zbylo z předešlých závodů.
Parkování: v Hlinici, dle pravidel silničního provozu
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněny ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).

V rámci závodu budou předány ceny DL 2020.

Prosím mějte u sebe roušky a dodržujte odstupy od jiných účastníků.