6. závod

Bludný kořen

V případě omezení příslušnými úřady proběhne závod pouze omezeně, tak aby byla splněna příslušná opatření. V takovém případě by se startovalo celý den (podobně jako na jaře), tak aby se zabránilo potkávání účastníků. Přihlásit se bude možno pouze mailem, přihlašovacím formulářem (přihláška) nebo v ORIS. Výjmečně na mobil 777 603 927. Je nutno uvést na sebe mail, pro zaslání dalších informace. Místo a čas startu atd.

Kdy: 1. listopadu 2020 – neděle
Start: volný – dle příchodu v čase od 14,00 do 15,00 hod.
Kde: Myslivna nedaleko rybníka Mučírna, Lhota Samoty 8.
Mapa: Soukeník 1: 10 000, vytištěna na voděodolném papíru. Pro přihlášené po 26.10. může být mapa vytištěna na běžném papíru.
Přihlášky: e-mail: ob@obkta.cz, ORIS nebo přihlašovací formulář na těchto stránkách. Uvést mail pro případné změny. Přihlásit se je možno i na místě. Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk, nejpozději však den před závodem. Na nepřihlášené nemusí vystačit balíček cen. V případě omezení účasti nemohou nepřihlášení účastníci startovat.
Pořádá: OK Střelka

Tratě*

A-HDR – fáborkovaná trať pro začátečníky a děti s doprovodem.  Délka 3,2 (2,0) km, 5 kontrol.
A-L – fáborkovaná trať pro začátečníky a děti samostatně. Délka 3,2 (2,0) km, 5 kontrol.
– jednoduchá trať pro děti samostatně (cca od 10 let) a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka 2,1 km, 7 kontrol.
C – těžší trať pro zkušenější a starší závodníky (děti cca od 12 let), postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie, ale pouze na kratší vzdálenosti.
Délka 3,7 km, 12 kontrol. .
– těžká trať pro zkušené závodníky a dospělé (žáci cca od 15 let), postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie. Délka 5,6 km, 14 kontrol. .

Závod je vhodný pro děti a všechny ty, kteří se chtějí seznámit s orientačním během.
Závod je možno pojmout i jako zajímavou procházku v lese (rodiče s dětmi).

Startovné: nevybírá se** – dobrovolné
Ražení: elektronické (SI), půjčení čipu je bezplatné**
Vzdálenosti: start i cíl v místě
Účastníci do 16 let obdrží diplom a drobné ceny.
Parkování: u hájovny – příjezd od obce Radimovice u Želče
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněny ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).
Hodnocení závodu
Celoroční soutěž
Informace o Dětské lize
Prosím mějte u sebe roušky a dodržujte odstupy od jiných účastníků.

* U orientačních běžců doporučeno věk pro trať snížit cca o 2 roky, neplatí u trati D. Trať D je stavěna orientačně maximálně náročná.
** Registrovaní závodníci orientačního běhu (mimo OK Střelka) přihlášky v ORIS za 50 Kč, zapůjčení čipu 30 Kč – v řádném termínu. Po termínu, mimo ORIS a na místě vše za dvojnásobek.