1. závod

Otevírání sezony

Kdy: 30. března 2019 – sobota
Start: volný – dle příchodu v čase od 14,00 do 15,30hod.
Kde: fotbalové hřiště Tábor – Měšice
Přihlášky: e-mail: ob@obkta.cz, ORIS, nebo přihlašovací formulář na těchto stránkách. Přihlásit se je možno i na místě. Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk.
Pořádá: OK Střelka

Tratě*

A-HDR – fáborkovaná trať s falešnými kontrolami pro začátečníky a děti s doprovodem.  Délka cca 2 km.
A-L – fáborkovaná trať s falešnými kontrolami pro začátečníky a děti samostatně. Délka cca 2 km.
B – jednoduchá trať pro děti samostatně (cca od 10 let) a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka cca 2 km.
C – těžší trať pro zkušenější a starší závodníky (děti cca od 12 let), postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie, ale pouze na kratší vzdálenosti. Délka 3 -4 km.
D – těžká trať pro pokročilé závodníky a dospělé (žáci cca od 14 let), postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie. Délka 3,5-4,5 km.
E – těžká trať pro zkušené závodníky a dospělé (dorost cca od 16 let), postupy jsou vedeny orientačně nejnáročněji. Délka nad 4,5 km.

Závod je vhodný pro děti a všechny ty, kteří se chtějí seznámit s orientačním během. Závod je možnos pojmout i jako zajímavou procházku v lese (rodiče s dětmi).

Startovné: nevybírá se* * – dobrovolné
Ražení: elektronické (SI), půjčení čipu je bezplatné* * , mechanické
Vzdálenosti: start i cíl v prostoru shromaždiště
Účastníci do 16 let obdrží diplom a drobné ceny.
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněny ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).
Mapa: Zástavy
Vzdálenosti: start, cíl v prostoru shromaždiště
Parkování: u fotbalového hřiště

* u orientačních běžců doporučeno věk pro trať snížit cca o 2 roky
** registrovaní závodníci orientačního běhu (mimo OK Střelka) přihlášky v ORIS za 40 Kč, zapůjčení čipu 30 Kč – v řádném termínu. Po termínu, mimo ORIS a na místě vše za dvojnásobek.