6. závod

Zábavné bloudění

Kdy: 8. října 2022 – sobota
Start: volný – dle příchodu v čase od 11:00 do 15,00 hod

Kde: Les jižně od obce Jeníčkova Lhota – viz. mapa

Mapa: Bradačka 1: 10 000 – mapováno 2022, mapa vytištěna na voděodolném papíru. Pro přihlášené po 2 .10. může být mapa vytištěna na běžném papíru.
Přihlášky: přihlašovací formulář na těchto stránkách nebo ORIS, případně email tomdol62@seznam.cz . Přihlásit se je možno i na místě Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk, nejpozději však 24 hodin před závodem. Na nepřihlášené nemusí vystačit balíček cen.
Pořádá: OK Střelka

Tratě* – předběžné parametry

A-HDR – fáborkovaná trať pro začátečníky a děti s doprovodem.  Délka cca 3 km -po fáborcích.
A-L – fáborkovaná trať pro začátečníky a děti samostatně.
Délka cca 3 km po fáborcích.
B – jednoduchá trať pro děti samostatně (cca od 10 let) a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka cca 2 km.
C – těžší trať pro zkušenější a starší závodníky (děti cca od 12 let), postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie, ale pouze na kratší vzdálenosti.
Délka cca 3 km.
D – těžká trať pro pokročilé závodníky a dospělé (žáci cca od 14 let), postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie.
Délka cca 4 km.
E – těžká trať pro zkušené závodníky a dospělé (dorost cca od 16 let), postupy jsou vedeny orientačně nejnáročněji. Délka cca 5 km. .

Závod je vhodný pro děti a všechny ty, kteří se chtějí seznámit s orientačním během.
Závod je možno pojmout i jako zajímavou procházku v lese (rodiče s dětmi).

Startovné: nevybírá se** – dobrovolné
Ražení: elektronické (SI), půjčení čipu je bezplatné**
Parkování – viz mapa v souladu s předpisy.
Start – Les jižně od obce Jeníčkova Lhota – viz. mapa
Cíl – u startu
Účastníci do 16 let obdrží diplom a drobné ceny .
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněny ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).
Hodnocení závodu
Celoroční soutěž
Informace o Dětské lize

* U orientačních běžců doporučeno věk pro trať snížit cca o 2 roky (A – HD10L, B – HD10, C – HD12, D – HD14, E – HD16 a starší).
** Registrovaní závodníci v ORIS do termínu 50 Kč, půjčení čipu 50 Kč. Mimo ORIS a po termínu vše za dvojnásobek. Startovné uhradit na účet, tak aby bylo nejpozději v pátek 23. září připsáno. Placení startovného na místě je za 100 Kč.