V podhradí opět s Ligou Vysočina

První říjnoví víkend nás čeká již šestá Dětská liga a bude trochu netradiční.

Proběhne v okolí hradu Choustník a podobně jak v loňském roce bude součástí oblastního závodu Ligy Vysočiny. V lese tak potkáte mnohem více závodníků než obvykle. Nejen že jich bude více, ale startovní časy budou rozloženy v menším časovém úseku. Startovat se bude totiž pouze od 11,00 do 13,00 hodin.

I na startu bude trochu jiný režim než obvykle. Startuje se v minutových intervalech. Pro Dětskou ligu však bude určen samostatný startovací koridor, který bude označen. Takže jak dorazíte na start hned můžete vyrazit do lesa. Tratě jsou klasické i když na mapě budou označeny jinak. Vše vám upřesní na startu.

Při oblastním závodě je i shromaždiště závodníků, kde najdou veškeré důležité zázemí.

Účastníci se mohou přihlásit jak na shromáždišti na prezentaci,tak přímo na startu. Čip je však možno vyčíst pouze na shromaždišti, kde také obdrží závodník do 18 let balíček cen.

A co nás čeká v podhradí? Hodně vykácený les,ale přesto úžasná terén plný balvanů a krásnách výhledů. Po závodě (před závodem) určitě stojí za to, vyjít si na hrad a do skalního města.

Více informací na stránce závodu. Nezapomeňte se také přihlásit na stránce závodu. Na nepřihlášené nemusí vystačit balíček cen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *