Počasí nevyšlo

Počasí v sobotu vůbec nevyšlo. Teploty kolem 7 – 9 °C, docela větrno (především na shromaždišti) a hned po zahájení začalo nepřetržitě pršet. Dešti se tak nevyhnul nikdo. Někteří závodníci si do lesa nevzali mapník a tak v závěru dost chybovali. Bez mapy to prostě nejde :-). I přes nepříznivé počasí dorazil slušný počet startujících. Účast byla nízká především u nejmenších dětí, které většinou běhají s doprovodem rodičů.

Les i když malý, skýtal mnoho terénních detailů, především množství jam a tak dokázal potrápit i ty zkušenější.

Na fáborkované trati samostatně potvrdily své předchozí pěkné výsledky Nela L. na prvním místě a František B. na druhém místě, kteří běželi bez chyb. Rychle běžela i Anna E., ale neoražená poslední kontrola ji posunula až na třetí místo.

V kategorii B znovu výborně zaběhla Aneta L. Na druhém místě doběhl už s velkou ztrátou Antonín W., který některé kontroly pokazil, ale měl je oraženy ve správném pořadí.

Kategorii C tentokrát vyhrála Naďa P. před  Klárou B. a Martinem P.  Čtvrtý doběhl s malou ztrátou Matěj K. (nejrychlejší mezi žáky), který měl opět nejvíce nejrychlejších mezičasů. Na jednom postupu však ztratil 7 minut a to jej stálo první místo.

Na nejtěžší trati tentokrát vyhrál Martin W. s minutovým náskokem před Mirkem L. Třetí doběhl Patrik E. Ze závodníků do 16 let nejlépe běžela Eliška Č.

Celkové výsledky naleznete zde.

Na další, sedmý závod Dětské ligy se vydáme v sobotu 9. listopadu do Plané nad Lužnicí. Konkrétně na Soukeník, kde nás čeká již klasický les. Vice Informací naleznete na stránkách závodu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *