Podzim před námi

Prázdniny skončily a tím se přiblížila podzimní část Dětské ligy, která začne v sobotu 21. září v Sezimově Ústí letošním 5 závodem – Tondův kufr.

Na podzim nás čekají celkem čtyři závody a Závěrka. Ve třech případech se vydáme do nových prostor (Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí a Chotoviny).
Jelikož letos se bojuje, kromě tradiční nejvyšší účasti i v celoroční soutěži, není od věci podívat se jaké máme pořadí po polovině závodů.
Podívat se můžete zde.

Údaj za jménem uvádí celkový počet získaných bodů. V dalším sloupci je pak uveden průměrný bodový zisk na závod. Celkem se do celoroční soutěže počítají čtyři nejlepší závody.

Před další polovinou roku tak není vůbec nic rozhodnuto. Když se pozorněji podíváme na průměrný počet bodů za závod, lze vidět že se nám pořadí může výrazně změnit. Někteří závodníci mohou již pouze vylepšit získané body, jiní na jaře hledali tu správnou trať a tak figurují ve výsledcích na více místech a tím jim chybí potřebný počet závodů. Na podzim si jistě vyberou tu správnou trať ve které potřebný počet závodů získají. Navíc se mohou objevit závodníci, kteří na jaře nestartovali a pořadím v celoroční soutěži také mohou výrazně zamíchat.

Všem přejeme i na podzim mnoho zábavy s orientačním během nejen při Dětské lize.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *