Na hrad

Další závod Dětské ligy, poslední před prázdninami, nás tentokrát zavede do lesa pod hradem Choustník. Samotný doběh závodu bude přímo na hradě.

Na účastníky závodu čeká překrásný terén s mnoha balvany a kameny. Nejdelší trať pak povede i skalním městem nacházejícím se na vrcholu kopce Choustník na dohled od hradu.
Pro nejmenší a nezkušené závodníky bude připravena fáborkovaná trať, kterou můžou závodníci projít i s doprovodem. Závod tak mohou využít k procházce na hrad i rodiče s dětmi. Vstup na hrad pro účastníky do 16 let je bezplatný.

Na účastníky do 16 let čeká na hradě (v cíli) diplom a balíček cen, který bude o něco větší než obvykle. Pro nejlepší tři závodníky čeká v kategoriích do 10, 12, 14 a 16 let poukaz na nákup v prodejně Decathlon. Výsledky se počítají zvlášť pro chlapce a dívky. Výsledky budou vyhlášeny hned po závodě společně s nejlepšími v rámci Kufrování pro školáky.
Prosíme účastníky o přihlášení předem v přihlašovacím formuláři. Na nepřihlášené nemusí zbýt balíček cen.
Pro ty, kteří se nemají jak na hrad dostat bude vypraven autobus z Tábora a zpět.
Pro zájemce je možnost přespání na hradě. Prosíme také o přihlášení. Autobus zde a přespání zde.

Přijďte si užít předprázdninový víkend aktivně na hrad Choustník.
Bližší informace naleznete na stránkách závodu, případně se můžete informovat mailem na ob@obkta.cz nebo telefonicky na 777 603 927.
Za podporu děkujeme Jihočeskému kraji, Ministerstvu obrany a firmě DECATHLON.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *