8. závod Dětské ligy Táborska v orientačním běhu

Předvánoční kufr

Kdy: 15. prosince 2018 – sobota
Start: volný – dle příchodu v čase od 14,00 do 14,30 hod.
Kde: hřiště na Močítkách – Chýnov
Přihlášky: e-mail: ob@obkta.cz, ORIS, nebo přihlašovací formulář na těchto stránkách. Přihlásit se je možno i na místě. Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk.

Po závodě proběhne Vánoční posezení v penzionu s dílničkou pro děti. Vyhlášení a předání cen pro děti s největší účastí v Dětské lize. Vzdálenost do penzionu cca. 2 km. Nutné potvrzení účasti v přihlašovacím formuláři.

Pořádá: OK Střelka

Tratě:
A-HDR – fáborkovaná trať s falešnými kontrolami pro začátečníky a děti s doprovodem.  Délka cca 2 km.

A-L– fáborkovaná trať s falešnými kontrolami pro začátečníky a děti samostatně. Délka cca 2 km.

B – jednoduchá trať pro děti samostatně (cca od 10 let) a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka cca 2 km.

C – těžší trať pro zkušenější závodníky (děti cca od 15 let), dospělé a veterány, postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie. Délka 3-4 km.

Závod je vhodný pro děti a všechny ty, kteří se chtějí seznámit s orientačním během. Závod je možno pojmout i jako zajímavou procházku v lese (rodiče s dětmi).

Startovné: nevybírá se* – dobrovolné
Ražení: elektronické (SI), půjčení čipu je bezplatné*, mechanické
Vzdálenosti: start i cíl v prostoru shromaždiště
Účastníci do 15 let obdrží diplom a drobné ceny.
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněny ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).

*registrovaní závodníci orientačního běhu (mimo OK Střelka) přihlášky v ORIS za 40 Kč, zapůjčení čipu 30 Kč – v řádném termínu. Po termínu, mimo ORIS a na místě vše za dvojnásobek.