6. závod Dětské ligy Táborska v orientačním běhu

Kdy: 13. října 2018 – sobota
Start: volný – dle příchodu v čase od 14,00 do 15,30 hod.
Kde: – Kozí hrádek u občerstvení
Přihlášky: e-mail: ob@obkta.cz, ORIS, nebo přihlašovací formulář na těchto stránkách. Přihlásit se je možno i na místě. Pro hladký průběh závodu se prosím přihlaste dopředu. Stačí volnou formou uvést jméno a věk.
Pořádá: OK Střelka ve spolupráci s Městským střediskem kultury a sportu Sezimovo Ústí.

Tratě:
A – fáborkovaná trať s falešnými kontrolami pro začátečníky a děti (možno běžet s doprovodem). Délka cca 2 km (ORIS: A-HDR – doprovod, A-L – samostatně)
B – jednoduchá trať pro děti samostatně (cca od 10 let) a méně zkušené závodníky, postupy jsou vedeny převážně po cestách a jiných výrazných liniích. Délka cca 2 km.
C – těžší trať pro zkušenější závodníky (děti cca od 15 let), dospělé a veterány, postupy jsou vedeny i mimo cesty a výrazné linie. Délka 3-4 km.

Závod je vhodný pro děti a všechny ty, kteří se chtějí seznámit s orientačním během. Závod je možno pojmout i jako zajímavou procházku v lese (rodiče s dětmi).

Startovné: nevybírá se* – dobrovolné
Ražení: elektronické (SI), půjčení čipu je bezplatné*, mechanické
Vzdálenosti: Občerstvení start cca 900 m, cíl  – cca 100 m
Mapa: Březina – stav září 2018
Parkování: parkoviště u Kozího hrádku
Účastníci do 15 let obdrží diplom a drobné ceny.
Buzoly k zapůjčení pouze pro členy OK Střelka.
Účastníci startují na vlastní nebezpečí.
Účastníci souhlasí s tím, že fotky, videa pořízené na závodech můžou být zveřejněny ve veřejných zdrojích (internet, tisk, apod.).

*registrovaní závodníci orientačního běhu (mimo OK Střelka) přihlášky v ORIS za 40 Kč, zapůjčení čipu 30 Kč – v řádném termínu. Po termínu, mimo ORIS a na místě vše za dvojnásobek.