I po třetí na GPS

Třetí závod Dětské ligy byl snad už poslední v omezeném režimu. V rámci závodu Křížem krážem jsme se tentokrát vydali do lesa v těsném sousedství Chýnova.

Jelikož režim byl stále omezený, běhalo se celý den za pomoci mobilních aplikací. V lese však byly rozneseny kontroly a závodníci vybíhali s vytištěnou mapou.

Na nově rozšířené mapě Úžlabí čekaly na účastníky tři tratě. Na nejdelší a zároveň nejsložitější trati (5,3 km) bylo tentokrát méně účastníků než v předchozím závodě. Přesto jsme viděli pěkné časy. Nejrychleji tentokrát zaběhl Miroslav L. před dorostenkami Eliškou Č. a Zitou P.

Trať C byla v letošním ročníku zatím nejdelší a také nejsložitější. Pěkným časem získala prvenství Nora P. před Zuzanou D. S desetiminutovou ztrátou následovala Alena V.

Nejvíce účastníků běželo u Chýnova trať B. I když ze všech tratí nejednoduší (byla určená především pro nejmladší OB běžce a začátečníky) i tato trať skýtala nejedno úskalí a možnost zkracování lesem.

Nakonec ji nejrychleji zvládl Jan H. s téměř 7 minutovým náskokem před druhou Nelou L. Za Nelou už byly rozestupy menší. Třetí místo si nakonec odnesla Jolana D.

Další závod Dětské ligy nás čeká 6. června 2020 v lese nedaleko od Kozího hrádku. Snad už v běžném režimu. Informace naleznete na stránce závodu.

Kompletní výsledky naleznete zde.
Několik fotografií ze závodu bylo vloženo do alba zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *