Počasí nevyšlo

Počasí v sobotu vůbec nevyšlo. Teploty kolem 7 – 9 °C, docela větrno (především na shromaždišti) a hned po zahájení začalo nepřetržitě pršet. Dešti se tak nevyhnul nikdo. Někteří závodníci si do lesa nevzali mapník a tak v závěru dost chybovali. Bez mapy to prostě nejde :-). I přes nepříznivé počasí dorazil slušný počet startujících. Účast byla nízká především u nejmenších dětí, které většinou běhají s doprovodem rodičů.

Les i když malý, skýtal mnoho terénních detailů, především množství jam a tak dokázal potrápit i ty zkušenější.

Na fáborkované trati samostatně potvrdily své předchozí pěkné výsledky Nela L. na prvním místě a František B. na druhém místě, kteří běželi bez chyb. Rychle běžela i Anna E., ale neoražená poslední kontrola ji posunula až na třetí místo.

V kategorii B znovu výborně zaběhla Aneta L. Na druhém místě doběhl už s velkou ztrátou Antonín W., který některé kontroly pokazil, ale měl je oraženy ve správném pořadí.

Kategorii C tentokrát vyhrála Naďa P. před  Klárou B. a Martinem P.  Čtvrtý doběhl s malou ztrátou Matěj K. (nejrychlejší mezi žáky), který měl opět nejvíce nejrychlejších mezičasů. Na jednom postupu však ztratil 7 minut a to jej stálo první místo.

Na nejtěžší trati tentokrát vyhrál Martin W. s minutovým náskokem před Mirkem L. Třetí doběhl Patrik E. Ze závodníků do 16 let nejlépe běžela Eliška Č.

Celkové výsledky naleznete zde.

Na další, sedmý závod Dětské ligy se vydáme v sobotu 9. listopadu do Plané nad Lužnicí. Konkrétně na Soukeník, kde nás čeká již klasický les. Vice Informací naleznete na stránkách závodu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *